wersja polska english version deutsche version
full-1full-2full-3full-4
HOME  •  HOTEL

Hotel

Apartamenty i pokoje gościnne

POKOJE HOTELOWE W SŁUBICACH

Dysponujemy 210 miejscami noclegowymi w 92 pokojach 1-, 2-, 3- i 4-osobowych oraz w 2 apartamentach i 4 pokojach superior. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizory, radia i telefony oraz w łazienki z pełnym węzłem sanitarnym. Zapewniamy ponadto możliwość korzystania z satelitarnego łącza internetowego w pokojach.

Posiadamy także 1 pokój dostosowany do wymagań osób niepełnosprawnych oraz podjazdy dla osób niepełnosprawnych znajdujące się przy każdym budynku.

Wnętrza pokoi są estetyczne i przytulne. Ich kolorystyka jest utrzymana w ciepłej tonacji kremowo-łososiowej, która pozwala wyciszyć się i zaznać odpoczynku po dniu pełnym wrażeń.

Dla grup zorganizowanych korzystających z noclegów (np. przy wynajmie pokoi dla gości weselnych) udzielamy rabatów.


APARTAMENTY W HOTELU BARANOWSKI

Do dyspozycji Gości oddajemy 6 apartamentów o różnej powierzchni. Mogą w nich zamieszkać 2, 3 lub 4 osoby. Apartamenty to doskonała propozycja dla osób odwiedzających Słubice w celach biznesowych lub turystycznych oraz dla całych rodzin.

CENNIK

POKÓJ CENA
Pokój 1-osobowy 250 PLN
Pokój 2-osobowy 290 PLN
Pokój 3-osobowy 320 PLN
Pokój 4-osobowy 350 PLN
Superior 390 PLN
Apartament 490 PLN
W cenę nie jest wliczone śniadanie
Koszt śniadania dla 1 osoby - 40 PLN

Dla klientów hotelu – sauna i grota solna są bezpłatne!

 

Copyright © RESTAURACJA HOTEL BARANOWSKI   •   All rights reserved   •   Polityka prywatności   •   Kontakt
DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU   •   powered by MOUTON interactive
Uprzejmie informujemy, że strona korzysta z plików Cookie, kliknij Polityka prywatności by dowiedzieć się więcej. Jednocześnie chcielibyśmy poinformować o tym, że od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie przetwarzaniem danych osobowych (RODO) i w związku z tym informacje na temat podmiotu i zakresu przetwarzania ewentualnie podanych przez Państwa danych osobowych w serwisie hotelbaranowski.pl są dostępne tutaj
Polityka przetwarzania danych osobowych w serwisie hotelbaranowski.pl w nawiązaniu do Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (RODO).
1. O jakich danych mówimy ?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z serwisu hotelbaranowski.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies.
2. Kto będzie administratorem Twoich danych osobowych ?
Administratorem Twoich danych osobowych będzie RESTAURACJA HOTEL BARANOWSKI Tadeusz Baranowski, 69-100 Słubice, ul. Transportowa 4c
3. W jakim celu chcemy przetwarzać Twoje dane ?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w naszej Polityka prywatności, między innymi do:
  • obsługi zgłoszeń z formularza kontaktowego i rezerwacji miejsc w hotelu
4. Komu możemy przekazać dane ?
Twoje dane osobowe gromadzone w serwisie hotelbaranowski.pl nie będą przekazywane innym podmiotom.
5. Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych ?
Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz otrzymać informacje w jakim zakresie były przetwarzane Twoje dane osobowe. W tym celu skorzystaj z formularza kontaktowego znajdującego się tutaj
6. Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych ?
Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych, w tym profilowanie oraz w celach analitycznych będzie odbywać się na podstawie Twojej zgody. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją wycofać w dowolnym momencie z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
FORMULARZ KONTAKTOWY - PRZETWARZANIE DANYCH
FORMULARZ KONTAKTOWY
Hotel Słubice, hotel franfurt oder, hotel frankfurt nad odrą, hotel lubuskie, hotele lubuskie, hotele swiecko, hotele świecko, hotele Słubice, hotele w slubicach, hotele w Słubicach, nocleg slubice, noclegi slubice, slubice hotel, slubice noclegi, świecko noclegi, słubice noclegi, hotel, sala weselna, Słubice, przyjęcia okolicznościowe, sala konferencyjna, restauracja, bankiety, imprezy okolicznościowe, pokoje gościnne, Baranowski