wersja polska english version deutsche version
full-1full-2full-3full-4
HOME  •  RESTAURACJA

Restauracja

Przyjęcia okolicznościowe i bankiety dla firm
 

RESTAURACJA

Stylowe otoczenie, przyjazna obsługa oraz kameralna atmosfera sprawiają, że nasza restauracja to doskonałe miejsce nie tylko na przyjęcie weselne, lecz także na popołudniowy odpoczynek przy kawie.

Lokalizacja Hotelu Baranowski poza miastem oraz przestronne wnętrze sali restauracyjnej z miejscami dla 120 osób umożliwiają swobodną organizację imprez okolicznościowych, bankietów firmowych i innych uroczystości.

Nasza restauracja słynie w Słubicach i okolicy z dań kuchni polskiej oraz specjałów z różnych stron świata. Polecamy ponadto bogaty wachlarz drinków, koktajli i alkoholi. Na życzenie Gości świadczymy także usługi cateringowe.

Restauracja otwarta jest codziennie od godziny 7.00 do 23.00.
 

PRZYJĘCIA WESELNE W PIĘKNYM MIEJSCU


Wiemy, jak ważny jest dzień ślubu zarówno dla Młodej Pary, jak i dla jej gości, dlatego dbamy o każdy detal uroczystego przyjęcia weselnego. Oferujemy miłą i profesjonalną obsługę, wyszukany smak dań oraz ciepły, rodzinny klimat. Niezwykła atmosfera naszej restauracji spełnia marzenia o pięknym i romantycznym weselu.

DOMEK GRILLOWY

Dodatkową atrakcją dla naszych Gości jest mieszczący 130 osób domek grillowy z miejscem na ognisko, znajdujący się za hotelem. Z powodzeniem organizowane są tutaj imprezy integracyjne przy ognisku i muzyce oraz nieformalne spotkania podczas uroczystości w restauracji.

Domek grillowy sprawdza się także przy organizacji poprawin, które wśród drewnianego otoczenia nabierają wyjątkowo przyjemnego charakteru.

Copyright © RESTAURACJA HOTEL BARANOWSKI   •   All rights reserved   •   Polityka prywatności   •   Kontakt
DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU   •   powered by MOUTON interactive
Uprzejmie informujemy, że strona korzysta z plików Cookie, kliknij Polityka prywatności by dowiedzieć się więcej. Jednocześnie chcielibyśmy poinformować o tym, że od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie przetwarzaniem danych osobowych (RODO) i w związku z tym informacje na temat podmiotu i zakresu przetwarzania ewentualnie podanych przez Państwa danych osobowych w serwisie hotelbaranowski.pl są dostępne tutaj
Polityka przetwarzania danych osobowych w serwisie hotelbaranowski.pl w nawiązaniu do Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (RODO).
1. O jakich danych mówimy ?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z serwisu hotelbaranowski.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies.
2. Kto będzie administratorem Twoich danych osobowych ?
Administratorem Twoich danych osobowych będzie RESTAURACJA HOTEL BARANOWSKI Tadeusz Baranowski, 69-100 Słubice, ul. Transportowa 4c
3. W jakim celu chcemy przetwarzać Twoje dane ?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w naszej Polityka prywatności, między innymi do:
  • obsługi zgłoszeń z formularza kontaktowego i rezerwacji miejsc w hotelu
4. Komu możemy przekazać dane ?
Twoje dane osobowe gromadzone w serwisie hotelbaranowski.pl nie będą przekazywane innym podmiotom.
5. Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych ?
Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz otrzymać informacje w jakim zakresie były przetwarzane Twoje dane osobowe. W tym celu skorzystaj z formularza kontaktowego znajdującego się tutaj
6. Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych ?
Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych, w tym profilowanie oraz w celach analitycznych będzie odbywać się na podstawie Twojej zgody. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją wycofać w dowolnym momencie z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
FORMULARZ KONTAKTOWY - PRZETWARZANIE DANYCH
FORMULARZ KONTAKTOWY
Hotel Słubice, hotel franfurt oder, hotel frankfurt nad odrą, hotel lubuskie, hotele lubuskie, hotele swiecko, hotele świecko, hotele Słubice, hotele w slubicach, hotele w Słubicach, nocleg slubice, noclegi slubice, slubice hotel, slubice noclegi, świecko noclegi, słubice noclegi, hotel, sala weselna, Słubice, przyjęcia okolicznościowe, sala konferencyjna, restauracja, bankiety, imprezy okolicznościowe, pokoje gościnne, Baranowski